Новоград-Волинський – спортивне місто!

28 Серпня 2017, 7:35

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради до Дня Незалежності України та760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський організувало роботу «Спортивного острівка», який зібрав усіх, хто захоплюється спортом, хто ним займається і для кого спорт – це спосіб і сенс життя! Протягом двох годин відбувалося неймовірне спортивне дійство.

Захід розпочався з найпопулярнішого виду спорту, яким захоплюються мільйони вболівальників по всьому світі! І це – футбол, який представили показовим виступом вихованці дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Далі увазі глядачів був представлений один з видів бойового мистецтва під назвою Кіокушин-кан карате «Спілка шукачів абсолютної істини».Секція кіокушин працює в місті більше одинадцяти років під керівництвом досвідчених тренерів: Власенка А.О., Гордієнка О.С., Гусєва В.В., де займається понад 200 вихованців віком від 3 до 55 років.

Дитячо-юнацька спортивна школа представила відділення баскетболу, важкої атлетики, волейболу, шашок і шахів, тенісу настільного, боксу, карате.

Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовкипредставив показові виступи вихованців з греко-римської боротьби.

Неймовірно захоплюючим був виступ спортсменів зіStreet workout!
Цей вид спорту – новий та сучасний – доступний кожному! На даний момент по місту воркаутом займається близько 100 атлетів. Хлопці організовують  масові тренування, проводять змагання для популяризації та розвитку даного виду спорту. 

Цікаві показові виступи можна було переглянути з вільної боротьби. У нашому місті тренують борців Мельник С.М., Копчук О.В., Ясиневич А.К., Мірзобєкян Ю.Л., Гуцан О.В.

І на кінець, було представлено, мабуть, найсучасніший вид спорту – Велоекстрим, яким місцеві хлопці займаються на вулицях міста. Зараз їх налічується 15 осіб.

Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради дякує всім спортсменам та їх тренерам, керівникам спортивних установ міста за участь у заході, а глядачам – за підтримку.

Новоград-Волинський – це не лише історичне, але і спортивне місто!

 

Управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія