Новоград-Волинський: Свято творчості і талантів

17 Листопада 2015, 2:15

Вкотре міський Палац культури імені Лесі Українки згуртовує та приймає поціновувачів української народної пісні.

15 листопада у великій залі зібрались шанувальники творчості народного чоловічого ансамблю «Хміль», який відзначав своє 15 річчя від дня створення колективу, керівником якого є заслужений працівник культури України Микола Куркач.

Понад 600 глядачів мали змогу отримати задоволення від виконання запальних пісень колективу, насолодитись творчістю народного артиста України Юрія Градовського та аматорських колективів Палацу культури. В теплій та дружній атмосфері в якій і пройшов весь захід на сцені колектив приймав вітання від управління культури обласної державної адміністрації в особі начальника Ю.Г. Градовського, начальника відділу культури міської ради Л.В.Заєць та директора міського Палацу культури І.Д. Антипчук. В такий важливий день для «Хміля» прийшли привітати їх і колеги з якими вже багато років поспіль співпрацює ансамбль. Керівники творчих колективів не лише вітали ювілярів гарними та теплими словами але і дарували для всіх присутніх свої творчі номери. Доторкнутись до душі кожного глядача своєю творчістю змогли народне тріо «Віра»(керівник заслужений працівник культури України В.Матвійчук), представники народного театру (керівник В.Ольшевський), народний ансамбль пісні і танцю «Полісся» (керівник хорової групи заслужений працівник культури України М.Артемюк та керівник танцювальної групи (А.Дірко), учасники народного хору ветеранів праці в особі старости колективу Л.Стебліної та солістки колективу Л.Обезюк,  народний дитячий хореографічний ансамбль «Веселка» (керівник  К.Рудакова) та диксилендова група муніципального духового оркестру (керівник О.Гурбан).

Кожен вихід ансамблю «Хміль», що оголошувала режисер та ведуча заходу Ірина Панасюк, супроводжувався гучними оплесками глядачів, які не відпускали колектив зі сцени  протягом двох годин. Отримати гарний настрій, доторкнутись до народної пісні завітали і військовослужбовці строкової служби 30 ОМбр, які не залишились байдужими до творчості ансамблю. Приємним є і те, що народний чоловічий ансамбль «Хміль» має і своїх меценатів, а саме приватних підприємців: В.Ф.Андрощука, М.М.Мартинюка та О.А. Лавренюка  за що колектив щиро дякує їм за підтримку.

«Найвищою нагородою для артиста є присутність і оплески глядачів» чого в цей день вистачало сповна. Бажаємо колективу  і надалі збирати шанувальників своєї творчості, даруючи їм своє неповторне мистецтво.

Колектив  МПК

 

Чат-бот Гаряча лінія