Новоград-Волинський: творча зустріч з письменником Максом Кідруком
![Новоград-Волинський: творча зустріч з письменником Максом Кідруком](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr4ja7qfqjj1bjq19t11f5mbn21b.jpg)
18 листопада до Новограда-Волинського завітав відомий в Україні і за її межами письменник Макс Кідрук. Відгукнувшись на запрошення шанувальників, Макс Кідрук презентував у музей родини Косачів нову книгу – роман «Бот-2», його попередні романи «Бот» і «Твердиня» стали бестселерами в нашій країні і за кордоном. Під час презентації автор розповів і про плани на майбутнє, відповідав на питання. По завершенню зустрічі ініціатор зустрічі Наталія Козловська запросила Макса Кідрука відвідати Новоград-Волинський у майбутньому з презентацією нового твору.
С. Куценко,
директор музею родини Косачів