Новоград-Волинський: у бібліотеці-філії №1 відбулися голосні читання «Їм промовляти душа моя буде»
![Новоград-Волинський: у бібліотеці-філії №1 відбулися голосні читання «Їм промовляти душа моя буде»](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr7g59to1sgt1tt717g61kgnqjj10b.jpg)
25 лютого, у бібілотеці-філії № 1 (мікр.Дружба), відбулися голосні читання «Їм промовляти душа моя буде» з нагоди 145-річчя від Дня народження Лесі Українки.
Біліотекарі підготували перегляд літератури «Леся Українка – наша слава і гордість» та презентували його для учасників голосних читань. Умовою голосних читань було прочитати вірш не напам’ять, а вибрати з книги предоставленої під час перегляду і після п’ятнадцятихвилинної підготовки виразно прочитати. Користувачі бібліотеки із захопленням читали вірші Лесі Українки. Найкращі читці Лесиного слова, яких визначали шляхом таємного голосування, отримали солодощі в подарунок.
Світлана Брацюк,
бібліотекар бібліотеки-філії№1