Новоград-Волинський: ВЕБІНАР – новітня форма спілкування…

13 Листопада 2015, 1:57

12 листопада бібліотекарі міської централізованої бібліотечної системи вперше стали учасниками обласного вебінару «Бібліотеки для дітей – центр інформації, дозвілля та інтелектуально-творчого розвитку особистості», що організувала  Житомирська обласна дитяча бібліотека. Семінар пройшов онлайн (конференція) на платформі TeamViewer (програма для віддаленого доступу та підтримки за допомогою Інтернету). Розкривалося сучасне бачення і тенденції розвитку бібліотек для дітей, переформатування їх діяльності; були запропоновані  інноваційні послуги в обслуговуванні дітей та підлітків; надані  методичні аспекти діяльності бібліотек.                                                                             

Організатори вебінару виділили основні напрямки планування 2016 року: національно-патріотичне, сімейне, дозвіллєве та естетично-мистецьке виховання, допомога у освітньо-виховному процесі, зробивши акцент на те, що бібліотеки і надалі залишаються інформаційним центром громади міста.

Працівники більш ніж 20 бібліотек області мали змогу в чаті поспілкуватися та обмінятися думками щодо проведення інноваційної форми роботи – вебінару та подякували організаторам онлайн-зустрічі.

 

Чат-бот Гаряча лінія