Новоград-Волинський: відбулася нарада з питань призначення житлової субсидії

9 Жовтня 2015, 21:49

7 жовтня, під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової та за участю представників ОСББ міста, житлово-комунальних підприємств і управління праці та соціального захисту населення, було проведено нараду з питань призначення житлової субсидії. Зокрема, під час зустрічі було наголошено, що Кабінет Міністрів України удосконалив та ще більше спростив порядок призначення житлових субсидій. 23 вересня було прийнято Постанову №725, якою внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій. А саме врегульовано питання: щодо відміни обов’язкового переоформлення особових рахунків при призначенні субсидії; щодо прийняття рішення про призначення субсидії з урахуванням лише фактично проживаючих осіб; щодо можливості призначення субсидії сім’ям, які проживають в окремих частинах будинку; та щодо розрахунку субсидії у випадку розбіжності між відомостями про кількість зареєстрованих осіб та даними організацій, що надають послуги, про кількість осіб, яким нараховується плата.

Крім того, у ході наради особливу увагу було звернуто на обслуговування учасників АТО та чорнобильців. У зв’язку з наріканнями на толерантність та людяне ставлення до цих категорій громадян, було наголошено на необхідності у всіх установах та організаціях, які надають послуги громадянам, вивісити таблички, на яких має бути зазначено, що учасники АТО та чорнобильці обслуговуються позачергово.

Станом на 7 жовтня за оформленням житлової субсидії до управління праці та соціального захисту населення звернулося 8 тисяч 315 домогосподарств міста. Наразі 8 тисяч 184 громадянина вже отримують таку субсидію, з них 5 тисяч 747 осіб – згідно нового порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, решта заяв громадян опрацьовується. Звертаємо вашу увагу, що згідно нового порядку призначення субсидії, немає потреби особисто звертатися до управління праці за її оформленням, достатньо поштою надіслати декларацію та заяву, а також за потреби визначені Пунктом 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752 відповідні довідки, які враховуються комісією під час прийняття рішення про призначення житлової субсидії з урахуванням фактично проживаючих осіб.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія