Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради

19 Березня 2019, 20:56

18 березня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради, на яких були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Відтак, було наголошено, що відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг міської ради, доповнено наступними послугами: державна реєстрація розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей; державна реєстрація зміни імені.

Продовжуються підсумкові галузеві наради. Так, 21 березня відбудеться підсумкова нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету за результатами роботи у 2018 році.

Крім того, було зазначено, що 28 березня планується проведення церемонії рейтингу популярності «Гордість міста», детально про що буде анонсовано згодом.

Також увагу було акцентовано на питаннях житлово-комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту тощо.

У ході апаратної наради очільник міста привітав з нагоди дня народження та вручив привітальний лист начальнику відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксані Талько.

По завершенню нарад було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.

 

Чат-бот Гаряча лінія