Новоград-Волинський: відбулись щотижневі оперативна та апаратна наради

8 Квітня 2019, 14:50

8 квітня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та ін.

Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Зокрема, було зазначено, що 5 квітня відбулися громадські слухання проекту рішення міської ради «Про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». Усі озвучені під час обговорення пропозиції зафіксовано протокольно та будуть внесені до проекту регуляторного акту.

6 квітня колективи установ, організацій та молодь міста, загалом близько 200 осіб, долучилися до молодіжної акції «Чистий берег річки Случ». Згідно з розпорядженням міського голови від 04.04.2019 №75 (о) „Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади“, з 04 квітня розпочато проведення місячнику „За чисте довкілля“ на території Новоград-Волинської міської ОТГ, який триватиме до 30 квітня.

Також 20 квітня заплановано провести день благоустрою та акції: з посадки дерев та благоустрою територій пам’яток культурної спадщини.

Також 6 квітня, на базі Ліцею №11, відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з кіокушинкай карате в розділі «Куміте». Участь у змаганнях взяли 500 учасників з 8 областей України.

Крім того, 12 квітня о 14:00 годині буде проведено легкоатлетичний пробіг «Кілометри здоров’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’я, за маршрутом: вул. Івана Мамайчука 13, вул. Героїв АТО, вул. Шевченка, вул. Пушкіна до міського стадіону «Авангард».

Цього ж дня, на базі Ліцею №11 відбудеться фінальний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

У підсумку, у ході наради було надано ряд протокольних доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія