Новоград-Волинський відділ поліції повідомив про проведені оперативні заходи

14 Січня 2016, 20:31

На адресу міського голови Віктора Леонідовича Весельського надійшов лист-повідомлення про профілактичні заходи та відпрацювання, які проводять працівники Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України в Житомирській області у мікрорайонах міста та у населених пунктах Новоград-Волинського району.

Зокрема, у листі повідомляється про хід справи щодо виявлених 4 грудня 2015 року під час особистого прийому громадян міським головою в мікрорайоні «Смолка» схожих на наркотичний засіб підозрілих речовин. Тоді, на прийом жителька Новоград-Волинського району принесла та добровільно видала виявлені в онука паперовий коробок і поліетиленовий пакет з подрібненою сумішшю невідомого походження. Відразу ж, за вказівкою міського голови Віктора Весельського прибули працівники слідчо-оперативної групи, які вилучили принесені громадянкою підозрілі речовини, щоб направити їх для проведення відповідної експертизи. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – ст. 309 ч. 1 КК України. На даний час по зазначеному факту Новоград-Волинським відділом поліції проводиться досудове слідство.

Крім того, як повідомляють правоохоронні органи, «в ході комплексного відпрацювання об’єктів продажу алкогольних та тютюнових виробів на території мікрорайону м. Новоград-Волинський «Смолка» у магазині було виявлено факти реалізації пива та горілчаних виробів без відповідної ліцензії. В ході проведення профілактичних заходів було створено чотири рейдові групи, які одночасно відпрацьовували вищевказаний мікрорайон міста.

Водночас в одному з торгівельних закладів було виявлено і задокументовано реалізацію алкоголю без необхідних дозволів. А саме, у складському приміщенні магазину 31-річна орендарка облаштувала «міні-бар». Із закладу було вилучено 91 пляшку пива та 28 – інших горілчаних виробів, а також зошити з «чорною бухгалтерією» та списками боржників. Все вилучене було передано на відповідальне зберігання до вирішення питання відповідно до чинного законодавства.

За вказаним фактом оформлено адміністративні матеріали за ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення, які нині направлено на розгляд суду.

Також повідомляємо про те, що вищевказані профілактичні заходи будуть проводитися й у інших мікрорайонах міста та у населених пунктах Новоград-Волинського району» – йдеться у листі Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління  Національної поліції України в Житомирській області.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія