Новоград-Волинський відвідали зірки українського футболу

25 Вересня 2017, 16:29

22 вересня 2017 року, в рамках відзначення 80-ї річниці заснування Житомирської області та 25-річчя створення Житомирської обласної федерації з футболу, Новоград-Волинський відвідали легенди українського футболу – Національна збірна України (ветерани) та Збірна Житомирської області (ветерани), щоби зіграти товариський матч. Почесних гостей зустрічали міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський та його заступник Лариса Шутова.

«Команда зірок», саме так називає Національну збірну України (ветерани) віце-президент Федерації футболу України, президент асоціації ветеранів футболу України, Олег Собуцький. Футболісти їздять теренами України і грають товариські матчі на підтримку військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. Тому не дивно, що приїхавши в Новоград-Волинський, легенди футболу, спільно із Збірною Житомирської області та посадовцями, поклали квіти до підніжжя Меморіалу пам’яті загиблим воїнам АТО. Очільник міста розповів футболістам, які тяжкі втрати поніс Новоград-Волинський в ході неоголошеної війни – 45 героїв, що віддали життя за Україну.

Також, учасники товариського футбольного матчу поклали квіти до пам’ятника Лесі Українки, зробили загальну світлину на згадку і вулицями міста пройшли до Молодіжного центру, де під головуванням очільника міста відбулася прес-конференція. На почесних гостей з нетерпінням чекали представники засобів масової інформації та місцевого футбольного фан-клубу. Присутні поспілкувалися з футболістами і дізналися як саме стала можливою така непересічна для нашого міста подія. Виявилося, що Новоград-Волинський став ареною товариського футбольного матчу Національної збірної України (ветерани) та Збірної Житомирської області (ветерани), не випадково. Так, заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Козловець, зазначив, що Новоград-Волинський – це центр футболу Житомирщини. Це найкращий в області стадіон, найбільша кількість гравців футболу та найбільш активні вболівальники. До речі троє гравців Збірної Житомирської області (ветерани) – звягельчани. Тому питання, де святкувати 25-річчя створення Житомирської обласної федерації з футболу та 80-ту річницю заснування Житомирської області, навіть не стояло – тільки в Новограді-Волинському. Тому гравці команд із задоволенням відгукнулися на запрошення міського голови Віктора Весельського провести матч в Новограді-Волинському.

У відповідь на запитання: «Чому команда Національної збірної має саме такий склад ?», керівники Збірної зазначили, що у команді наразі грають виключно справжні патріоти України, які підтримують територіальну цілісність України, а також військовослужбовців, які її захищають.

В свою чергу, віце-президент Федерації футболу України, президент асоціації ветеранів футболу України, Олег Собуцький, подякував міському голові Новограда-Волинського за теплий прийом і на знак подяки подарував Віктору Весельському м’яч з підписами футболістів Національної збірної України (ветерани).

Не лишилися без подарунків і гості, так голова фан-клубу футбольного клубу «Звягель» Олександр Охотніков подарував головному тренеру ветеранів Збірної України Анатолію Дем’яненко шарф з емблемою клубу «Звягель».

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія