Новоград-Волинський: візьми дитину у родину

5 Лютого 2016, 1:20

Подати милостиню, коли дитина  жебракує – не означає їй допомогти. Прийняти дитину у родину – ось справжня допомога. Кожна дитина хоче зростати в сім’ї. Це справа кожної людини — допомогти дітям, позбавленим батьківського піклування. І нема більшої нагороди, ніж щасливі очі дитини, які щиро подякують за тепло і любов, які ми здатні їм подарувати.

Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічній родині може бути прийомна сім’я.

Основна мета прийомної сім‘ї  тимчасове утримання й виховання дитини, яка приходить у сім’ю з дитячого державного  закладу, з кризової сім’ї або з медичної установи.

В умовах прийомної сім’ї  дитині надається соціальний захист, захист її майнових та житлових прав, догляд, виховання, корекція розвитку, вирішення медичних проблем, подолання психологічних травм, задоволення щоденних потреб дитини, яка залишила­ся без піклування рідних батьків.

Держава підтримує прийомну сім’ю: прийомна дитина зберігає статус дитини – сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування  і користується усіма пільгами.

Прийомні батьки отримують від держави щомісяця кошти на утримання дитини.

В нашому місті  функціонує  9 прийомних сімей, в яких виховується 12 прийомних дітей з непростими долями.

Якщо вас зацікавила дана інформація і ви хочете дізнатися більше – звертайтесь  в  міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою:   вул. Шевченка, 31; телефон:   2- 07-12.

Коли дитина переступить поріг вашого дому, це буде її перший крок у нове життя з вами – її новими батьками. І саме ви навчите цю дитину більше усміхатися і любити людей. Цей вчинок осяє радістю ваше життя і зробить світ добрішим.
 

Олена Котова,

начальник відділу соціальної роботи МЦСССДМ

 

Чат-бот Гаряча лінія