Новоград-Волинський: виїзні наради

2 Грудня 2016, 6:25

В зв’язку з тим, що приміщення Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського знаходиться в незадовільному стані, де неможливо проводити навчання та виховання підростаючого покоління та з метою розгляду можливості розміщення  Палацу в приміщенні управління статистики у м.Новоград-Волинський, 1 грудня 2016 року відбулася виїзна нарада за участі заступника міського голови Гвозденко Оксани Василівни,  заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ящук Ірини Климівни, начальника управління освіти і науки міської ради Ващук Тетяни Володимирівни, голови постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Юшманова Ігоря Геннадійовича, голови постійної комісії міської ради  з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Федорчука Володимира Григоровича, директора Палацу дітей та молоді Добровольної Ольги Харитонівни. Під час наради, яка проходила в управлінні статистики, було обстежено всі приміщення та розглянуто можливість їх використання для створення комфортних  умов для інтелектуального, творчого розвитку дітей та молоді міста.

Питання доцільності переміщення Палацу дітей та молоді в управління статистики буде розглядатися  депутатами міської ради під час засідань постійних комісій міської ради.

Цього ж дня відбулася виїзна нарада щодо проведення капітального ремонту приміщення міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану. До якої долучилися заступник міського голови Шалухін Віктор Андрійович, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Дмитро Аркадійович, представник громадськості Руденко Сергій Миколайович.

Учасники наради оглянули обрядову залу, а також кабінети, кімнату для архіву та інші приміщення міського відділу ДРАЦС, які знаходяться у вкрай незадовільному стані та потребують капітального ремонту. В ході зустрічі секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко доручила працівникам відділу надати свої пропозиції щодо їхнього бачення інтер’єру  приміщення в сучасному дизайні.  

Тож питання щодо доцільності переміщення Палацу дітей та молоді в управління статистики та питання виділення коштів на проведення капітального ремонту міського відділу ДРАЦС будуть розглянуті депутатами під час засідань постійних комісій міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія