Новоград-Волинський з робочим візитом відвідала регіональний координатор спільного проекту ЄС/ПРООН МРГ-ІІІ

26 Травня 2017, 17:47

23 травня 2017 року місто Новоград-Волинський з робочим візитом відвідала регіональний координатор спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» Краплич Оксана Василівна.

В ході візиту було проведено ряд зустрічей з приводу реалізації в місті Новограді-Волинському проектів, що впроваджуються спільно з Проектом ЄС/ПРООН МРГ-ІІІ.

У конференц-залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови, голови ГО «Новоград-Волинська міська організація жінок» Шутової Лариси Валентинівни відбулася розширена нарада з питань реалізації проекту «Впровадження інноваційної моделі розвитку медичної галузі міста Новограда-Волинського» компоненту «Розумні міста» Проекту ЄС/ПРООН.

Лариса Валентинівна наголосила на важливості інноваційного проекту для громади міста, реалізацію якого підтримують міжнародні донори та міська влада. В результаті впровадження заходів проекту мешканці міста матимуть змогу отримати якісні медичні послуги з цифровим збереженням всього процесу обстеження та лікування.

На сьогодні, облаштовано серверну, встановлено шафу з телекомунікаційним обладнанням, завершено розробку дизайну та верстку, закуплено все необхідне обладнання для реалізації проекту, завершується розробка програмного продукту. Під час зустрічі відбулась презентація програмного продукту «Електронна карта пацієнта», «Кабінет лікаря». Інтерфейс програми є зручним у використанні. Програма має можливість створювати нетипові документи, це дасть можливість налагодити систему електронного документообігу в міськрай ТМО. Завершується процес із створення інформаційної бази лікарів та медичних сестер.

Під час зустрічі обговорили також не менш важливе питання безпеки та захисту персональних даних. По-перше, в реалізації проекту не буде використовуватись стороннє ліцензійне програмне забезпечення, з метою недопущення обмеження функціоналу. По-друге персональні данні будуть розміщені в хмарних сховищах на території ЄС, що забезпечить їх надійне збереження, а доступ до конфіденційної інформації буде тільки в її власників.

Завершити реалізацію основних заходів проекту заплановано до кінця червня 2017 року.

Крім того, в рамках робочого візиту до міста Новограда-Волинського регіональний координатор відвідала ОСББ «Чайка», ОСББ «ЖБК-1», які реалізують проекти з комплексної термомодернізації. Приємно відзначити, що завдяки злагодженій роботі команди ОСББ «Чайка», під керівництвом керуючого будинками Симончука Сергія Володимировича, в будинку на вул. Леваневського, 5 розпочались будівельні роботи з реалізації складного та інноваційного для нашого міста проекту.

Відбулись зустрічі з представниками ОСББ «Звягель», «Мікрорайон «Олімпійський», «Случ» щодо підготовки звітності про використання коштів першого траншу ПРООН.

Оксана Василівна в черговий раз наголосила про необхідність вчасного подання звітів у найкоротший термін.

 

В.А. Неживова,

головний спеціаліст відділу підтримки

муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія