Новоград-Волинський: Заходи, які відбулися у Новограді-Волинському з нагоди Дня захисника України

16 Жовтня 2015, 22:19

Цьогоріч українці вперше відзначали День захисника України 14 жовтня. Святковим цей день своїм указом зробив президент Петро Порошенко, попередньо скасувавши «День захисника Вітчизни». З цієї нагоди у Новограді-Волинському було організовано та проведено ряд тематичних заходів. Зокрема, напередодні, 13 жовтня у Будинку офіцерів за участі громадськості та представників міської влади відбувся урочистий концерт. 14 жовтня Палац дітей та молоді зустрічав учасників благодійної акції «Сила Нескорених», що проходила в рамках акції «Історія в одній фотографії».

Цього ж дня, у Молодіжному центрі для дітей загиблих захисників та дітей учасників АТО було проведено благодійну акцію «Теплі обійми». В рамках заходу діти відвідали розважальний дитячий центр «Непосєда» та пригощалися солодкими гостинцями в кафе «Фан-кава», а спортсмени відділення боксу ДЮСШ та майстри ворк-ауту продемонстрували для присутніх показові виступи. Не забули організатори заходу і про жінок. Для яких представниками косметичної компанії було проведено відповідні процедури та вручено подарунки. Крім того, адміністрація цирку «Кураж», який завітав у наше місто, подарувала дітям загиблих захисників, дітям учасників АТО і волонтерам 100 благодійних запрошень на свій виступ. Затим присутні вшанували пам’ять героїв-захисників  покладанням квітів до меморіалу воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України, який  встановлено на вулиці Житомирській біля танку «Безпощадний».

15 жовтня, в продовження відзначення Дня захисника України у міському Палаці імені Лесі Українки відбувся концерт з цієї нагоди. Крім того, уроки мужності та години патріотизму пройшли у навчальних закладах міста, а тематичні виставки було організовано у бібліотеках.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія