Новоград-Волинський: зустріч з жінками, засудженими до покарання, не ов’язаного з позбавленням волі

9 Грудня 2015, 4:42

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства», на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з жінками, засудженими до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі,  за участю представників благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється та Новоград-Волинського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Житомирській області.

Під час зустрічі присутні обговорили причини та наслідки домашнього насильства в сім’ї, зупинилися на  характерних ознаках домашнього насильства.

Домашнє насильство завжди здійснюється з наміром (усвідомлено чи ні), для отримання певного ефекту і переваги.

Сутність домашнього насильства полягає, насамперед, в порушенні особливих прав і свобод людини.

Насильство унеможливлює самозахист людини: матеріальна, фізична, інтелектуальна чи психологічна перевага використовується одним членом сім’ї проти іншого, для його поневолення.

Ця дія завдає шкоди – економічної, фізичної, емоційної. Але якщо фізичні ушкодження помітні, то розгледіти психологічну шкоду буває важко.

Було зазначено, що третина жінок потерпає від фізичного та/або сексуального насильства зі сторони своїх партнерів та 40% вбивств жінок у всьому світі скоюють їх партнери

Метою зустрічі було поінформованість присутніх щодо можливих  негативних наслідків, адже присутні жінки вже відповідають перед законом за свої кримінальні вчинки.

А.Г.Желанова,

головний спеціаліст-бухгалтер Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія