Новорічна ніч 2023 у Звягелі під час дії воєнного стану

30 Грудня 2022, 13:22
Ворог продовжує тероризувати нашу країну навіть напередодні свят. Зустріч Нового 2023 року проходитиме в умовах воєнного стану, тож заходи безпеки буде посилено.
Час комендантської години у Звягельській міській територіальній громаді залишається незмінним – він діятиме з 24-ї до 5-ї години ранку.
За таких умов власники закладів харчування громади прийняли рішення відмовитися від корпоративів у новорічну ніч, тобто заклади харчування не працюватимуть (відео зустрічі з власниками закладів харчування: https://info.nvrada.gov.ua/zustrich-z-vlasnykamy…/).
Нагадуємо, що Рішенням виконавчого комітету Звягельської міської ради №605 заборонено також використання та реалізацію піротехнічних виробів: феєрверків, петард та салютів в період воєнного стану на території громади (детальніше: https://info.nvrada.gov.ua/shhodo-zaborony-realizacziyi…/).
Правоохоронні органи цілодобово нестимуть службу та стежитимуть за дотриманням встановлених вимог і правил, передбачених правовим режимом воєнного стану. Порушників комендантської години та тих, хто ігноруватиме заборону на використання піротехніки в новорічну ніч, притягуватимуть до відповідальності відповідно до чинного законодавства.
Такі заходи спрямовані на забезпечення громадського прядку та безпеки громади.
Розраховуємо на вашу відповідальність та свідомість.
Чат-бот Гаряча лінія