Новорічне засідання клубу багатодітних мам

29 Грудня 2016, 18:42

27 грудня 2016 року на базі міського Молодіжного центру відбулося новорічне засідання клубу багатодітних мам. Голова клубу Володіна А.В. виступила з привітальним словом та внесла пропозицію назвати клуб «Берегиня», за що усі присутні члени клубу проголосували одноголосно. Також на засідання були запрошені: Лавринович Олена Анатоліївна – завідувач сектору відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення міської ради та Савчук Олена Вікторівна – завідувач сектору розрахунків з підприємствами-надавачами послуг управління праці та соціального захисту населення міської ради, які розповіли членам клубу про пільги, які надаються багатодітним сім’ям та надали інформацію про оформлення субсидій.

Наприкінці зустрічі начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Н.П. привітала усіх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та вручила багатодітним мамам новорічні подарунки для їх дітей.

Багатодітні мами щиро подякували управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради за створений клуб «Берегиня» та увагу до багатодітних сімей.

 

Управління у справах сім’ї, молоді,

фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія