Новорічно-різдвяні вітання Звягельського міського голови Миколи Боровця

30 Грудня 2022, 17:00

Дорогі звягеляни, шановна громадо!

Прийміть щирі вітання з нагоди свят, що дарують віру в чудо, здійснення найзаповітніших мрій та вселяють у наші душі почуття надії і любові –  з Новим роком та Різдвом Христовим.

2022 рік приніс війну. Він приніс багато викликів, втрат та болю. Це тисячі смертей, руйнування всього, що містить красу і життя, знищення будинків, випалювання цілих територій. Проте минулий рік став для нас вчителем. Він навчив нас цінувати те, що ми маємо, пишатись нашою величною нацією, повернутись обличчям до нашої української культури та ідентичності.

Ще один рік нашого життя став історією. Ми повернули місту його історичну назву – Звягель. Не зважаючи на усі труднощі, місто долало проблеми, створювало комфортне середовище, здобувало свої маленькі перемоги. Минулий рік змінив нас докорінно, згуртував і дав величезний поштовх до розвитку.

Я щиро вдячний воїнам, що боронять нас, наші домівки, наші території, енергетикам, які працювали по декілька діб поспіль, щоб повернути місту світло після підступних ворожих атак, волонтерам, які щодня допомагають в наближенні перемоги, підприємцям, які попри надскладні умови не зупиняли роботу, а продовжували підтримувати економіку громади. Я вдячний усім, хто не стоїть осторонь, за розуміння, підтримку, працьовитість, наполегливість та віру. Я схиляю голову перед Героями, які віддали своє життя за наше майбутнє, які загинули від кривавих рук росії.

Напередодні новорічних свят прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Цього року бажання одне – переможний мир.

Тож нехай наші бажання та мрії  здійсняться вже в найближчому майбутньому. Нехай здоровими та щасливими будуть Ваші родини. Нехай 2023 рік принесе нашому місту достаток, процвітання та розвиток, а кожному з нас мир, благополуччя, спокій, доброту, любов та злагоду.

З вірою у Збройні сили України йдемо у Новий 2023 рік!

З Новим Роком та Різдвом Христовим, шановна громадо!

Слава Україні!

Чат-бот Гаряча лінія