Нововведення від Державної міграційної служби з одночасного оформлення ID-карти та закордонного паспорта

9 Травня 2023, 16:57

 

Серед українців набирає популярності послуга з одночасного оформлення паспортних документів.  Державна міграційна служба розширила цей експериментальний проєкт: окрім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта особам від 14 років, в Україні можна одночасно оформлювати закордонні паспорти також дітям до 14 років.

За одне відвідування один із батьків може:

-одночасно оформити собі ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт своїй дитині/дітям до 14 років;

-одночасно оформити собі ID-карту, а також закордонний паспорт своїй дитині/дітям до 14 років.

Щоб отримати таку послугу необхідно одному з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особи, яка не досягла 14-річного віку або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування «Паспортний сервіс» або в ЦНАП.

Звертаємо увагу! Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов’язкова!

Ми переконані, що розширення цього експериментального проєкту значно спростить процедуру та зменшить час на оформлення паспортних документів.

Робимо все, аби українці комфортно та якісно отримували адмінпослуги в будь-якому куточку нашої країни. Наближаємо перемогу разом!

Звягельський відділ УДМС

 

Чат-бот Гаряча лінія