Обговорили питання перспектив відновлення роботи військового шпиталю у місті Новограді-Волинському

11 Лютого 2019, 20:49

Новоград-Волинський вважається військовим містечком, адже тут дислокується місцевий військовий гарнізон. У місті багато ветеранів війни, учасників бойових дій, військових, які знаходяться в зоні ООС і потребують реабілітації та належної медичної допомоги. 

8 лютого 2019 року у конференц-залі міської ради за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова, представників ветеранських і громадських організацій та ЗМІ відбулося обговорення питання перспектив відновлення роботи військового шпиталю у Новограді-Волинському.

Відтак, шпиталь у місті був сформований у 1937 році, а у кінці 2013 року його розформували. Починаючи з 2014 року питання відновлення роботи військового шпиталю міською владою піднімалось неодноразово. Однак численні звернення до центральних органів влади результату не дали. Один із аргументів у відмові щодо відновлення шпиталю – недалеке географічне розташування Житомирського військового госпіталю, який забезпечує лікування і для військових Новоград-Волинського військового гарнізону. Про це проінформував перший заступник міського голови Сергій Колотов.

Представники ветеранських і громадських організацій однозначно заявили, що відновлення діяльності військового шпиталю у місті вкрай необхідне. Зокрема, зважаючи на те, що у минулому році до закладів охорони здоров’я звернулось більше 9 тисяч військових та було стаціонарно проліковано 1300 осіб.

Після тривалого обговорення було вирішено не зупинятися, а спільно рухатися вперед та відстоювати питання відновлення військового шпиталю у місті Новограді-Волинському. З метою більшого привернення уваги до цієї проблеми, було вирішено запросити журналістів центральних телеканалів України та провести брифінг, який попередньо домовилися запланувати на 27 лютого.

 

Чат-бот Гаряча лінія