Обговорили питання топоніміки

11 Січня 2023, 8:19

Під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулось засідання комісії з питань топоніміки і охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті Звягельської міської ради.

В ході засідання були розглянуті письмове звернення мешканця громади щодо перейменування вулиці Звягельської на вулицю Андрія Мельника, а також, на виконання доручення депутатів міської ради, питання щодо присвоєння одній з вулиць   ім’я  Героя України – Андрія Верхогляда. Члени комісії прийняли рекомендаційне рішення не перейменовувати вулицю Звягельську, оскільки, вона має історичне значення і не підпадає під Закон України про декомунізацію і дерусифікацію. Щодо другого питання, розглянуто ряд пропозицій, які будуть додатково допрацьовані.

Також членам комісії начальник управління архітектури, містобудування та земельних відносин міської ради Наталія Демяненко прокоментувала напрацювання управління архітектури, містобудування та земельних відносин міської ради і управління культури і туризму міської ради – рекомендований перелік вулиць і провулків,  які можуть, в разі крайньої необхідності, рекомендуватися до перейменування.

Напрацьовані пропозиції та рекомендації комісії згідно оформленого протоколу будуть надані на розгляд міського голови.

 

Управління культури і туризму міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія