Обговорили важливі питання розвитку громади із начальником Житомирської ОВА Віталієм Бунечком

22 Лютого 2024, 11:46

21 лютого відбулась зустріч міського голови Миколи Боровця, секретаря міської ради Оксани Гвозденко та заступниці міського голови Ірини Гудзь із начальником Житомирської обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком, депутатом Житомирської облради Олександром Ющенком та начальником Звягельської районної військової адміністрації Іваном Туровським щодо стратегічних питань розвитку громади.

Окрім того, до зустрічі долучились генеральний директор КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня» Василь Борис, директорка Звягельського медичного фахового коледжу Олена Солодовник та головний спеціаліст відділу по роботі з ветеранами управління соціального захисту населення Алла Боришкевич.

На зустрічі акцентували увагу на питанні облаштування Центру реабілітації ветеранів та членів їх родин, адже критично важливим на сьогодні є адаптація до цивільного життя кожного, хто повертається з фронту шляхом відновлення ментального здоров’я та фізичної реабілітації.

Дякуємо представникам керівництва Житомирської області за співпрацю та допомогу у вирішенні стратегічних питань громади.

Віримо у світле майбутнє Звягельської громади!

Чат-бот Гаряча лінія