Обговорили виховання дітей в Європі: за і проти
![Обговорили виховання дітей в Європі: за і проти](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/2wtpunsyvbdr6rhx9vsg.jpg)
До Дня Європи в Україні Служба у справах дітей міської ради спільно з міським центром соціальних служб провели захід для батьків. Темою зустрічі стало обговорення виховання дітей в Європі: за і проти.
Кожному з батьків були надані методичні рекомендації щодо виховання дітей, обговорено проблемні питання які виникають при спілкуванні з дітьми різної вікової категорії, проведено вправи спрямовані на формування рівності у спілкуванні батьків та дітей та створення сприятливого мікроклімату в родині.
Служба у справах дітей міської ради