Обговорювалося питання щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки»

26 Вересня 2017, 16:48

У вівторок, 26 вересня, під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової, відбулася нарада з т.в.о. начальника відділу охорони здоров’я міської ради та керівниками аптечних закладів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки» щодо розгляду проблемних питань у реалізації даної програми, та шляхів їх вирішення.

Під час наради, Лариса Валентинівна поінформувала про важливість виконання доручення Уряду. Житомирська область отримала субвенцію з державного бюджету на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань на суму 16004200 грн. (16 млн.4200 грн.). А 13 липня 2017 року Урядом України внесені зміни до Державного бюджету України, що передбачають збільшення фінансування Програми на 200 млн. грн. За інформацією Державної казначейської служби України на Житомирську область розподілено додатково з серпня 2017 року 6401, 7 тис. грн. на виконання Програми. У свою чергу, для Новограда-Волинського виділено 250 тис. грн. 

Як раніше повідомлялося, Новоград-Волинський знаходиться в лідерах і має високі показники з виконання Урядової програми «Доступні ліки» в області. Дана програма активно реалізовується, серед населення проводиться широка інформаційно-роз’яснювальна робота та оперативне взаємне інформування щодо наявності препаратів в аптечних установах.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія