Обговорювались питання надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом
![Обговорювались питання надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsajc8l18731ik3dch1eol1hi7f9.jpg)
20 жовтня 2017 року відбулось чергове засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом під головуванням заступника міського голови В.А. Шалухіна. Під час якого комісією було рекомендовано виконавчому комітету надати дозвіл управлінню у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на укладання договору оренди з ФОП Д.М. Дзюбою на нежитлове приміщення на вул. Шевченка, 5/1. Підприємець планує використовувати вищезазначене орендоване приміщення, як кінозал. У ході засідання обговорювались також питання щодо продовження нині діючих договорів оренди.