Обговорювались питання надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом
![Обговорювались питання надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsb1v0vp29tf4719l413lq1sdrls.jpg)
16 листопада 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко та за участі заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом. У ході засідання було розглянуто ряд питань. Зокрема, комісією рекомендовано виконавчому комітету міської ради продовжити діючі договори оренди з ОСББ „Наш дім“, Новоград-Волинською організації Українського товариства сліпих, Новоград-Волинською асоціацією ОСББ „Вікторія“. Також прийнято рішення про оголошення вивчення попиту на оренду нежитлового приміщення площею 38,4 кв. м. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради