ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Поточний ремонт споруди подвійного призначення Будинку культури за адресою: вул. Довженка,1-А, с.Пилиповичі

4 Жовтня 2023, 8:54

Управління культури і туризму Звягельської  міської ради

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі

Поточний ремонт споруди подвійного призначення Будинку  культури за адресою:                                  вул. Довженка,1-А, с.Пилиповичі Звягельського району  Житомирської області

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління культури і туризму Звягельської міської ради,  площа Лесі Українки,буд.9, м. Звягель, Звягельський р-н, Житомирська обл., 11700, код ЄДРПОУ 13577959, категорія: відповідно до п.3 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником«Поточний ремонт споруди подвійного призначення Будинку  культури за адресою: вул.Довженка,1-А, с.Пилиповичі Звягельського району Житомирської області». (CPV код ДК 021:2015:  45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

         Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі проектно – кошторисної документації на «Поточний ремонт споруди подвійного призначення Будинку  культури за адресою: вул. Довженка,1-А, с. Пилиповичі Звягельського району  Житомирської області», визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». Закупівля здійснюється відповідно до  кошторисних призначень на 2023 рік та  становить 738721,00 грн. з ПДВ.  

  Обґрунтування технічних,кількісних  та якісних характеристик предмета  закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета  закупівлі визначені відповідно до  затвердженої проектно – кошторисної документації на «Поточний ремонт споруди подвійного призначення Будинку  культури за адресою: вул. Довженка,1-А, с. Пилиповичі Звягельського району  Житомирської області»

 

Чат-бот Гаряча лінія