ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі «Заходи з енергозбереження (поточний ремонт даху  будівлі Краєзнавчого музею  за адресою: вул. Соборності,24  м.Звягель Звягельського району Житомирської області)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

24 Квітня 2023, 10:07

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Заходи з енергозбереження (поточний ремонт даху  будівлі Краєзнавчого музею  за адресою: вул. Соборності,24  м.Звягель Звягельського району Житомирської області)», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

  

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Управління культури і туризму Звягельської міської ради,  площа Лесі Українки,буд.9, м. Звягель, Звягельський р-н, Житомирська обл., 11700, код ЄДРПОУ 13577959, категорія: відповідно до п.3 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі».

Мета  проведення закупівлі:  покращення технічних характеристик даху, забезпечення тривалішого терміну експлуатації даху  шляхом припинення втрат тепла через покриття будівлі, забезпечення енергоефективного  функціонування підпорядкованого закладу Краєзнавчого музею, здійснення заходів з енергозбереження, встановлення блискавкозахисту.

Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:  «Заходи з енергозбереження (поточний ремонт даху  будівлі Краєзнавчого музею  за адресою: вул. Соборності,24  м.Звягель Звягельського району Житомирської області)» (CPV код ДК 021:2015:  45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

    Термін надання послуг:  до 01.09.2023 р. включно

     Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями  згідно положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VI1I зі змінами з урахуванням положень Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі – Особливості).

Кількісна характеристика предмета закупівлі – 1 робота.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі проектно – кошторисної документації на «Заходи з енергозбереження (поточний ремонт даху  будівлі Краєзнавчого музею  за адресою: вул. Соборності,24  м.Звягель Звягельського району Житомирської області)», визначеної з урахуванням КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва». Закупівля здійснюється відповідно до  кошторисних призначень на 2023 рік та  становить 763873,00 грн. з ПДВ.  

  Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета  закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета  закупівлі визначені відповідно до  затвердженої проектно- кошторисної документації.

При складанні ціни Пропозиції (договірної ціни) вартість матеріальних ресурсів приймається учасником за цінами, які не перевищують орієнтовний рівень цін внутрішнього ринку України, з урахуванням їх якісних характеристик, строків та об’ємів надання послуг.

Якість наданих послуг повинна відповідати умовам діючих будівельних норм і правил, стандартів та інших нормативно- правових актів у галузі будівництва, з урахуванням вимог Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Учасник гарантує якість наданих послуг.

 

Управління культури і туризму міської ради

Чат-бот Гаряча лінія