Обстежено пункти вакцинації у Новоград-Волинській міській ТГ

3 Березня 2021, 18:05

03 березня міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Наталія Борис та начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак обстежили пункти вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19, які діятимуть на території Новоград-Волинської міської територіальної громади в рамках масової вакцинації населення – 2021-2022.

Організацію проведення вакцинації на території Новоград-Волинського району здійснює КНП «Центр первинної медики-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради.

Наразі утворено мобільну групу у складі лікаря загальної практики сімейної медицини, медичних сестер, реєстратора та водія, які проходять навчання в Житомирському центрі громадського здоров’я. Після завершення навчання дана мобільна бригада проводитиме вакцинацію, першочергово медичного персоналу, який працює у стаціонарних відділеннях з ковідними хворими.

Пункти вакцинації відкрито в приміщеннях амбулаторій загальної практики сімейної медицини №1, №3 та поліклінічному корпусі, де на даний час проводяться ремонтні роботи.

Також оглянули відкриту після капітального ремонту амбулаторію загальної практики сімейної медицини №7.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія