Об’їзд закладів загальної освіти, які знаходяться на території Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ

21 Травня 2019, 13:30

21 травня 2019 року заступник міського голови Оксана Гвозденко, за участю начальника управління освіти і науки міської ради Тетяни Ващук здійснила об’їзд закладів загальної освіти, які знаходяться на території  Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Під час об’їзду оглянули придбані для кожної школи нові шкільні меблі, зокрема: окремі парти та стільці  для кожного учня, шафи для зберігання засобів навчання, столи учительські, ігрові столи та стільці, шкільні дошки для крейди. Загалом, на забезпечення меблями Майстрівської, Майстровільської та Маковицької ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ з міського бюджету виділено 117 тис. грн.

Раніше у класах даних закладах загальної освіти стояли старі парти, за якими вчилися ще батьки нинішніх школярів. Діти новими шкільними партами задоволені, вчитися за ними  комфортно і зручно.

Також, на Майстрівську ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ виготовлено проектно-кошторисну документацію, за якою передбачено встановлення нової системи опалення, підведення води, встановлення теплих туалетів та ремонт внутрішніх приміщень школи.

Керівники навчальних закладів розповіли про проблеми і потреби, які існують у навчальних закладах, та проблеми, які потребують найнагальнішого вирішення.

Крім того, заступник міського голови Оксана Гвозденко та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук оглянули виставки дитячих поробок та малюнків. Також на День вишиванки в Майстрівській ЗОШ І ступеня проходила акція, всі учні школи прийшли у вишиванках, про що свідчить стенд з фото маленьких школярів.

 

Чат-бот Гаряча лінія