Очільник міста оглянув хід виконання робіт з капітального ремонту вулиці Маршала Рокосовського та площі Лесі Українки

22 Червня 2017, 22:09

21 червня 2017 року міський голова Віктор Всельський оглянув хід виконання робіт з капітального ремонту вулиці Маршала Рокосовського (мікрорайон «Зелені») та площі Лесі Українки. Участь у виїзній нараді взяли заступник міського голови Віктор Шалухін та начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук.

На початку 2017 року депутатами міської ради з міського бюджету було виділено 7 млн. грн. на проведення капітального ремонту доріг та тротуарів міста. Наразі капітально відремонтовано вулиці Зелена та Мякішева, проводяться роботи на вулицях Шевченка-Мамайчука (до стадіону «Авангард»), Маршала Рокосовського та Кривоноса, розпочато проведення капітального ремонту вулиці Карбишева.

Зокрема, на вулиці Рокосовського, хід виконання робіт на якій оглянув очільник міста, проводиться облаштування асфальтного покриття загальною площею 2 тис. 125 кв. м. На площі Лесі України також ведуться відповідні роботи, які має бути завершено до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Як зазначив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, згідно проектно-кошторисної документації загальна вартість робіт з капітального ремонту площі Лесі Українки становить 1 млн. 316 тис. 300 грн., наразі з міського бюджету виділено – 1 млн. грн., для завершення розпочатих робіт у зазначені строки потрібно довиділити необхідну суму коштів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія