Очільник міста провів робочу зустріч з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк»

30 Травня 2017, 18:25

30 травня 2017 року міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з директором Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Вадимом Хилею, заступником директора Житомирського регіонального управління ПАТ КБ «Приватбанк» Євгенією Вакуленко, керуючим Новоград-Волинським відділенням ПАТ КБ «ПриватБанк» Андрієм Ломакою та начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Юрієм Кононенком.

Також у нараді взяли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.

Учасниками зустрічі було продовжено діалог про можливості подальшої співпраці у плані сприяння та надання фінансової підтримки у придбанні форми для співробітників міського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області. Також обговорили організацію роботи банку, програми та проекти, які запроваджено у ПАТ КБ «Приватбанк». Зокрема, увагу було звернуто на діяльність Всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто», який створено Приватбанком з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах окремих груп, категорій, які потребують піклування.

Всі пропозиції, які було висловлено під час робочої зустрічі, взято на контроль та дано відповідні доручення щодо їх виконання.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія