Офіційний прийом міського голови Миколи Боровця іноземних делегацій та гостей Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела»

24 Липня 2021, 17:10

24 липня у великій залі Будинку рад міський голова Микола Боровець провів офіційний прийом іноземних делегацій та гостей Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». До Новограда-Волинського, на батьківщину видатної Лесі Українки приїхали представники із міст та територіальних громад Житомирщини, різних куточків України, делегації з Грузії та Німеччини, представники Земляцтва житомирян.

Також на офіційному прийомі були присутні народний депутат України Дмитро Костюк, керівництво Житомирської облдержадміністрації та обласної ради, міські голови попередніх скликань, депутати міської ради та члени виконавчого комітету міської ради, представники творчої інтелігенції та громадськості.

«Сьогодні мені приємно вітати на малій батьківщині Великої Українки давніх та відданих друзів Новограда-Волинського, запрошених гостей, які завітали на Міжнародне свято літератури і мистецтв „Лесині джерела“. Ім’я Лесі Українки особливо дороге нам, землякам поетеси. Це її ім’я уславило наше місто на карті світу. Це тут, у місті над Случчю, безсмертна Леся Українка залишилася назавжди вкарбованою у серця людей, у назви вулиць і площ, у бронзі і граніті.

Леся Українка – наша слава, наш бренд, наша національна гордість! Великий поет України, жінка незламної долі, вона увійшла в свідомість поколінь як символ стійкості і боротьби», – зазначив у вітальному слові міський голова Микола Боровець.

 

Чат-бот Гаряча лінія