Оглянуто хід робіт капітального ремонту дороги по вулиці Героїв Майдану

17 Серпня 2021, 17:38

17.08.2021 року начальником відділу капітального будівництва Павленко А. К., начальником відділу благоустрою та екології Поліщук О. В., виконробом ТОВ ПБС Легеньким Д. В., майстром відділу водовідведення ТОВ ПБС Ляхович Б. Т. оглянуто хід робіт капітального ремонту дороги по вулиці Героїв Майдану.

З початку робіт було повністю демонтовано бордюри, покриття тротуарів та старе дорожнє покриття. Після чого було проведено вирівнювання дороги гравійною фракцією 0-40 та укладено перший слой асфальтобетонного покриття А20, товщиною шару 6 сантиметрів. Під час укладання першого слою було закатано всі люки та зливові решітки. Це робиться навмисно, щоб зробити рівномірний слой асфальту та рівномірну укладку. На кожен люк та решітку, покладено металевий лист та нанесено мітку, де конкретно він розташований.

Далі всі люки будуть розчищені, замінені старі кільця на нові кільця КО-6 та встановлені важкі дорожні люки.

ВАЖЛИВО!!! Після укладки, всі люки будуть підняти на 4,5 сантиметри над рівнем першого слою асфальту.

Укладання першого слою асфальтобетонного покриття буде завершено 18.08.2021 року. Після чого, одразу приступають до облаштування тротуарів.

Як тільки будуть облаштовані всі тротуари і встановлені люки та зливові решітки, буде покладено другий слой асфальтобетонного покриття. Перед цим дорожнє покриття буде оброблено бітумною ємульсією і буде покладено 5 сантиметрів другого (фінішного) слою асфальтобетонну. Кінцевий етап нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.

Відділ благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія