Оголошення

19 Вересня 2023, 16:35

Шановні власники (користувачі) збірно-розбірних металевих гаражів!

Управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради проводиться інвентаризація встановлених збірно-розбірних металевих гаражів на територіях ОСББ біля багатоквартирних житлових будинків в місті Звягель.
Власникам (користувачам) збірно-розбірних металевих гаражів необхідно терміново до 22 вересня 2023 року надати в управління містобудування, архітектури та земельних відносин Звягельської міської ради (Будинок рад, місто Звягель, вулиця Шевченка, 16, кабінет 27, тел. (04141)35430) наявні документи та дозволи на підставі яких встановлено та використовуються збірно-розбірні металеві гаражі.
При відсутності документів, дозволів та підстав на встановлення збірно-розбірних металевих гаражів Вам необхідно в добровільному порядку за власний рахунок здійснити демонтаж самовільно встановлених гаражів до 02 жовтня 2023 року.
У разі не виконання добровільного демонтажу у визначений термін, демонтаж буде здійснено з відшкодуванням витрат виконаних робіт у відповідності до Порядку демонтажу збірно-розбірних металевих гаражів, сезонних майданчиків, тимчасових споруд та тимчасових конструкцій для провадження підприємницької діяльності на території Звягельської міської територіальної громади, який оприлюднено на Порталі документів Звягельської міської ради https://portal.nvrada.gov.ua .
За наданням більш детальної інформації та роз’яснень звертатись в кабінет 27 Будинку рад, вулиця Шевченка, 16, місто Звягель.
Чат-бот Гаряча лінія