Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок

13 Червня 2024, 13:39

Мета проведення робіт: проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які продаватимуться власникам об’єкта нерухомого майна, яке розташоване на земельних ділянках.

Дані про земельні ділянки:

вул. Шевченка, 50, площею 0,1434 га (кадастровий номер 1811000000:00:013:0301) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код 03.07);

земельна ділянка за межами населених пунктів Пилиповицького СТ округу, площею 0,8351 га (кадастровий номер 1824084400:04:000:0361) для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (код 03.08).

 

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

До підтвердних документів належать:

  • заява претендента на участь у конкурсі з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна;
  • копії установчих документів суб’єкта оціночної діяльності;
  • згода на обробку персональних даних;
  • кількість звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що складені за попередні 24 місяці учасником конкурсу (в тому числі, вказати кількість рецензій або висновків державної експертизи з результатами);
  • копії документи підтверджуючі суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки землі.

До участі в конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель».

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість калькуляції витрат пов’язаних з виконанням робіт (з рецензування), а також строк виконання робіт (у календарних днях з врахуванням рецензування).

У разі невідповідності документів вимогам Закону України «Про оцінку земель», а також у разі подання неповного пакету документів, заява на участь у конкурсі не розглядається.

Збір необхідної інформації (крім наявних у відділі земельних відносин управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради) проводить оцінювач.

 

Відомості про місцезнаходження комісії:

  • вул. Житомирська, 31, м. Звягель, 11706.

Строк подання конкурсної документації: до 24 червня 2024 року (включно).

Поштова адреса за якою подаються документи: вул. Житомирська, 31, м. Звягель, Житомирська область, 11706, каб. 1.

Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 25 червня 2024 року о 13.30 годині за адресою: вул. Житомирська, 31, м. Звягель, Житомирська область, каб. 1.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія