Оголошення про початок процедури громадських обговорень та реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо змін в проекті завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади

7 Листопада 2022, 16:02

Шановні мешканці громади!

Повідомляємо про початок процедури громадських обговорень та реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб щодо змін в проекті завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Реєстрація пропозицій проводиться в письмовій формі на адресу управління містобудування, архітектури та земельних відносин Новоград-Волинської  міської ради (місто Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, 16,  каб. 27) та на електронну адресу: up.arxitektura@meta.ua  в період з 08 листопада 2022 року по 08 грудня 2022 року.

З проектом завдання можна ознайомитись за посиланням https://drive.google.com/file/d/1R1jlh2Rh9vdTV3hvvIA7X7H-O8r-rTjh/view?usp=share_link

Громадські обговорення наданих пропозицій та зауважень відбудуться 16 грудня 2022 грудня о 14 годині в приміщенні Будинку рад (місто Новоград-Волинський, вулиця Шевченка, 16).

Після проведення публічного заходу з обговорення пропозицій та зауважень до проекту відбудеться засідання робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Відповідальна особа за проведення громадських обговорень – начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Наталія Демяненко; контактний телефон: (04141)35369.

Управління містобудування, архітектури та земельних відносин

Чат-бот Гаряча лінія