ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів пільговій категорії жителів Звягельської міської територіальної громади

29 Вересня 2023, 16:17

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів пільговій категорії жителів Звягельської міської територіальної громади

Організатором проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, яким буде здійснюватися відшкодування витрат на безоплатний та пільговий відпуск лікарських засобів пільговій категорії жителів Звягельської міської територіальної громади Звягельської міської  ради

 1.Мета та об’єкт конкурсу

1.1.  Метою проведення конкурсу є визначення аптечних закладів, які запропонували найвигідніші пропозиції щодо забезпечення пільгових категорій жителів Звягельської міської територіальної громади лікарськими засобами безоплатно та на пільгових умовах.

1.2. Об’єктом конкурсу є забезпечення безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань жителям Звягельської міської територіальної громади.

 1. Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

2.1. Наявність у надавачів послуг відповідної ліцензії на всі лікарські засоби та вироби медичного призначення, зокрема:

– з роздрібної торгівлі лікарськими засобами та з придбання, зберігання, перевезення, реалізація (відпуск), знищення, використання наркотичних засобів (списку 1 таблиці II та списку 1 таблиці III) , психотропних речовин (списку 2 таблиці II та списку 2 таблиці ІII) , прекурсорів (списку 2 та списку 1 таблиці ІV) «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», завірених підприємством у встановленому порядку або посилання про їх наявність на сайт органу ліцензування;

– з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

2.2. Граничні постачальницько-збутові надбавки на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) мають становити не вище ніж 10 відсотків оптово-відпускної ціни та граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище 10 відсотків закупівельної ціни.

2.3. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

2.4. Наявність мережі аптечних установ у претендентів для участі у конкурсі.

2.5. Відповідальний рівень кваліфікації персоналу претендентів для участі у конкурсі.

Для участі у конкурсі претенденти подають наступні документи:

 • заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 • копію статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплена печаткою, за наявності;
 • довідку, яка містить відомості про учасника:

– реквізити (адреса – юридична та фактична, телефони для контактів);

– керівник, уповноважений представник;

– відомості про мережу та функціонування структурних підрозділів на території Звягельської міської територіальної громади із зазначенням адрес розташування, графіку роботи аптек/аптечних пунктів в довільній формі;

 • копію витягу з реєстру платників податку;
 • копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • копію ліцензії на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;
 • копію ліцензії на придбання, зберігання, перевезення, реалізацію (відпуск), наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів;
 • відомості про кваліфікацію персоналу;
 • довідку про банківські реквізити;
 • відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;
 • баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;
 • гарантійний лист про дотримання граничних торговельних (роздрібних) надбавок при формуванні ціни на лікарські засоби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби».

 До участі в конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання, які:

 • визнані банкрутами;
 • щодо яких порушено справу про банкрутство;
 • перебувають в стаді припинення діяльності;
 • подали на конкурс неналежним чином оформлені документи, або документи, що містять недостовірну інформацію.

Документи, які надійшли після закінчення встановленого терміну подання документів або документи, які подані не в повному обсязі, не розглядаються.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті.  Окремо подається заява, в якій зазначається назва учасника, адреса, контактні дані.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 16, каб. 32. до 09.10.2023року, з 9:00 до 16:00 годин, крім вихідних (перерва з 12:00 до 13:00 години).

За додатковою інформацією звертатись:  м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 16, каб. 32, телефон (04141) 3-50-79, 098-21-85-096, е-mail: zviahel_voz@ukr.net.

Дата, час  та місце проведення конкурсу

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсу відбудеться 10.10.2023 року о 13:15 годині за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 16.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія