Оголошення про проведення конкурсу з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги на міському та приміському пасажирському транспорті на території Звягельської міської територіальної громади

6 Червня 2024, 11:40

Відповідно до рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради від 22.05.2024 №1138 оголошується конкурс з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги на міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (далі – конкурс)

 

 1. Найменування організатора: виконавчий комітет Звягельської міської ради.

 

 1. Об’єкт конкурсу:Автоматизована система обліку оплати проїзду (далі – АСООП) в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті загального користування на території Звягельської міської територіальної громади.

 

 1. У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають наступним умовам проведення конкурсу:

 

 • подали у визначений термін заяви та відповідні документи на участь у конкурсі;
 • мають фахівців у галузі громадського пасажирського транспорту, інженера-програміста;
 • надали пропозицію, що відповідає Порядку функціонування та вимогам до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автотранспорті на території Звягельської міської територіальної громади та Технічним вимогам до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автотранспорті на території Звягельської територіальної громади.
 • мають у власності необхідне програмне забезпечення, що відповідає Порядку функціонування та вимогам до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автотранспорті на території Звягельської міської територіальної громади, Технічним вимогам до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автотранспорті на території Звягельської міської територіальної громади
 • надали інвестиційний план, в тому числі зобов’язання реалізувати все за свій рахунок.

 

 1. До участі в конкурсі не допускаються підприємства (організації):

 

1) якщо вони та їх конкурсна пропозиція не відповідають критеріям, що визначені в п. 1 цих Умов;

2) визнані банкрутами або щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (крім тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які перебувають у стадії ліквідації;

3) подали на розгляд документи, оформлені неналежним чином або не в повному обсязі, або такі, що містять недостовірну інформацію;

4) щодо яких прийнято рішення про припинення діяльності;

5) відомості про керівника, засновника (засновників), кінцевого бенефіціарного власника (контролера) підприємства (організації) внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

6) мають заборгованість зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

 

 1. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 28 червня 2024 року.

 

 1. Документи для участі в конкурсі подаються за адресою: Житомирська обл., Звягельський район, м. Звягель, вул.Шевченка, 16, виконавчий комітет Звягельської міської ради, каб.38.

 

 1. Режим роботи: понеділок-четвер з 08.00 год. до 17.15 год. та п’ятниця з 08.00 год. до 16.00 год., обідня перерва з 12.00 год. до 13.00 год.

 

 1. Початок проведення конкурсу відбудеться об 11.00 год. 08 липня 2024 року за адресою: Житомирська обл., Звягельський район, м. Звягель, вул.Шевченка, 16, виконавчий комітет Звягельської міської ради, конференц-зала 1-й поверх.

 

 1. Для участі в конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в  міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (далі – Претендент) подає вичерпний перелік документів:

Заява на участь у конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади (подається у формі, затвердженій рішенням виконавчим комітетом міської ради).

 

 • Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, сформованих не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення конкурсу.
 • Копія установчого документа Претендента.
 • Довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
 • Копії документів, що підтверджують наявність у власності Претендента необхідного програмного забезпечення.
 • Довідка в довільній формі за підписом керівника Претендента, яка підтверджує наявність Інтернет-сайту Претендента для розміщення інформації (з обов’язковим вказанням в довідці інтернет-адреси такого сайту).
 • Конкурсні пропозиції щодо порядку функціонування запропонованої претендентом автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади з обов’язковим обґрунтуванням щодо кожного критерію оцінки конкурсних пропозицій, визначених в п.13 Положення про конкурсну комісію з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.
 • Інвестиційний план, в тому числі зобов’язання реалізувати все за свій рахунок.
 • Довідка в довільній формі за підписом керівника Претендента з підтвердженням того, що Претендент не визнаний банкрутом, не порушено щодо нього провадження у справі про банкрутство (крім проведення процедури санації), не перебуває у стадії ліквідації, не прийнято рішення щодо припинення діяльності Претендента.
 • Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, отримана відповідно до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733, та діючої на момент подання Претендентом заяви про участь в конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.
 • Довідка в довільній формі за підписом керівника Претендента щодо детального опису досвіду впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автотранспорті незалежно від форм власності, наявності або відсутності судових спорів з будь-якими особами, перевірок, претензій, вимог в будь-якій формі від органів державної влади, що пов’язані з впровадженням АСООП (за наявності відповідного досвіду).

 

 1. Документи, що подаються суб’єктами господарювання для участі в конкурсі з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади, повинні відповідати таким вимогам:
 • Документи мають бути викладені державною мовою.
 • Текст документів має бути написаний розбірливо (машинодруком або від руки друкованими літерами).
 • Документи не повинні містити підчищення або дописки, закреслені слова та інші виправлення, не обумовлені в них, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст.
 • Установчий документ, заява на участь в конкурсі прошиваються, пронумеровуються та підписуються керівником підприємства (організації).
 • При поданні копії документа кожна сторінка такого документа має бути належним чином засвідчена керівником підприємства (організації), що подає заяву на участь в конкурсі. Засвідчення копії документа здійснюється шляхом проставляння відмітки, яка складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

 

За додатковою інформацією з питань проведення конкурсу звертатись у відділ економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради (каб. 12), тел.: (04141) 3-53-67, е-mail: economycity@ukr.net.

 

Чат-бот Гаряча лінія