Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
![Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/ogoloshennya.jpg)
У порядку, передбаченому законодавством України, Звягельська міська рада повідомляє, що до Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області готуються документи та буде подано:
заяву про визнання спадщини відумерлою після смерті Костенко Валерія Григоровича (помер 27.06.2019 року).
У випадку наявності спадкоємців померлих, повідомити Звягельську міську раду за адресою: каб. 19, вул. Шевченка, 16 м. Звягель Звягельський район, Житомирська область, з наданням підтверджуючих документів.
Юридичний відділ Звягельської міської ради