Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
![Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/ogoloshennya.jpg)
У порядку, передбаченому законодавством України, Звягельська міська рада повідомляє, що до Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області готуються документи та будуть подані заяви про визнання спадщини відумерлою за наступними адресами: вул. Дмитра Герасимчука, 5, кв.25; вул. Романа Шухевича, 19, кв.17; вул. Романа Шухевича, 25, кв.9, вул. І.Мамайчука, 19, кв.9.
У випадку наявності спадкоємців померлих, повідомити Звягельську міську раду за адресою: каб. 19, вул. Шевченка, 16 м. Звягель Звягельський район, Житомирська область, з наданням підтверджуючих документів.
Юридичний відділ міської ради