Оголошено флешмоб – «Майорять національні кольори»

9 Серпня 2021, 18:50

23 та 24 серпня Україна відзначатиме важливі державні свята – День Державного Прапора та 30-ту річницю проголошення Незалежності.

Державні символи є головними елементами національної свідомості кожного українця, адже становлення державної символіки України нараховує багатовікову історію українського державотворення. Жовто-блакитний стяг є символом боротьби та любові до своєї країни.

Закликаємо у день загальнонаціонального свята всі установи, організації, підприємства, заклади незалежно від форми власності, вивісити на фасадах своїх приміщень Державний Прапор України та проявити патріотизм та згуртованість нашої міської територіальної громади, усвідомлення себе як єдиного українського народу, батьківщини, держави, нації.

Новоград-Волинська міська рада оголошує флешмоб під назвою «Майорять національні кольори». Все, що необхідно зробити – це сфотографувати Державний Прапор та опублікувати фотографію в соціальній мережі Facebook з хештегом #Майорять_національні_кольори.

Флешмоб триває до 22.08.2021 року, а в день свята 23.08.2021 року на офіційній сторінці міської ради у Facebook та на місцевому телеканалі «Студія Калина» буде презентовано відеоряд із ваших фотографій.

Одягайте вишиванку та долучайтесь до урочистих заходів, приурочених до Дня Державного Прапора та 30-ої річниці проголошення Незалежності України, які проходитимуть на території Новоград-Волинської міської територіальної громади!

Наша сила у єднанні, а головна мета – популяризувати, берегти та цінувати національні ідентифікатори України.

Запрошуємо до участі у флешмобі!

 

Чат-бот Гаряча лінія