Оголошено конкурс з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері реалізації молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених молодіжними громадськими організаціями

26 Травня 2023, 14:24

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Звягель оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері реалізації молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2023 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів, (далі – Конкурс).

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 10:00 год. до 16:00 год. у друкованому варіанті з понеділка по п’ятницю до 01.07.2023 року (включно) за адресою: м. Звягель, вул. Шевченко, 16, каб. 22 (1 поверх), електронна пошта: molod_nv@ukr.net
Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проєкти у сфері молодіжної політики, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів місцевого бюджету у 2023 році:
· організація та проведення молодіжних заходів в умовах воєнного стану;
· підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді;
· заходи щодо формування дбайливого ставлення молоді до навколишнього середовища;
· популяризація постаті Лесі Українки та збереження культурних цінностей серед молоді.
· заходи у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Участь у конкурсі можуть взяти інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, творчі спілки), які мають досвід діяльності у сфері молодіжної політики та мають намір реалізувати проєкт на території Звягельської міської територіальної громади, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення конкурсу.
Громадські організації можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу) – 50 тис. грн.
Форми для оформлення необхідних конкурсних документів можна знайти за посиланням:

Розрахунки за надані послуги чи отриманий товар для реалізації проєктів, заходів у сфері молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених громадськими організаціями за Програмою розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді Звягельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки будуть проводитись до 25.12.2023 року (згідно з умовами воєнного стану).

Чат-бот Гаряча лінія