Оголошено конкурс з визначення програм у сфері реалізації молодіжної політики

2 Липня 2024, 14:16

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту оголошує конкурс з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері реалізації молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених молодіжними громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких у 2024 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів, (далі – Конкурс).

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно з 10:00 до 16:00 у друкованому варіанті з понеділка по п’ятницю до 31.08.2024 року (включно) за адресою: м. Звягель, вул. Шевченко, 16, каб. 11 (1 поверх), електронна пошта: molod_nv@ukr.net
Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проєкти у сфері молодіжної політики, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів місцевого бюджету у 2024 році:
· організація та проведення молодіжних заходів в умовах воєнного стану;
· підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді;
· заходи щодо формування дбайливого ставлення молоді до навколишнього середовища;
· популяризація постаті Лесі Українки та збереження культурних цінностей серед молоді.
· заходи у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Участь у конкурсі можуть взяти інститути громадянського суспільства (громадські об’єднання та їх відокремлені підрозділи зі статусом юридичної особи, творчі спілки), які мають досвід діяльності у сфері молодіжної політики та мають намір реалізувати проєкт на території Звягельської міської територіальної громади, є юридичними особами та зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення конкурсу.
Громадські організації можуть подавати на конкурс кілька пропозицій.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проєкту, заходу) – 50 тис. грн.
Форми для оформлення необхідних конкурсних документів можна знайти за посиланням:
Розрахунки за надані послуги чи отриманий товар для реалізації проєктів, заходів у сфері молодіжної політики та підтримки творчої, ініціативної, обдарованої молоді, розроблених громадськими організаціями за Програмою розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання дітей та молоді Звягельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки будуть проводитись до 25.12.2024 року (згідно з умовами воєнного стану).
Чат-бот Гаряча лінія