Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад

27 Травня 2021, 11:35

Оголошено результати конкурсу на заміщення вакантних посад начальника відділу внутрішнього аудиту, головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту Новоград-Волинської міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу Новоград-Волинської міської ради на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною.

Етапи конкурсного відбору:

1 етап – відбір кандидатів та складання іспиту (максимальна кількість балів за іспит – 25);

2 етап – оголошення результатів іспиту та надання рекомендацій міському голові на заміщення вакантної посади кандидатом, який отримав більшу кількість балів;

3 етап – співбесіда у міського голови.

На посаду начальника відділу внутрішнього аудиту міської ради було заявлено 2 кандидати .

В результаті проходження конкурсу кандидатами отримано 20 та 17 балів. Двох кандидатів було рекомендовано до співбесіди у міського голови.

За результатами 3 етапу начальником відділу внутрішнього аудиту Новоград-волинської міської ради було обрано Олену Дем’янюк, яка в результаті складання іспиту набрала 20 балів.

На заміщення вакансії головного спеціаліста відділу внутрішнього аудиту Новоград-Волинської міської ради був заявлений 1 кандидат. У результаті складання іспиту, претендент не набрав необхідний поріг балів для проходження до наступного етапу. Вакансія головного спеціаліста внутрішнього аудиту є відкритою, детально можна ознайомитись за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/articles/item/15351/uvaga-konkursi-na-zamischennya-vakantnih-posad.

На вакансію головного спеціаліста юридичного відділу Новоград-Волинської міської ради на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною було подано 3 кандидатури. В результаті конкурсу, лише 1 кандидат набрав необхідну кількість балів для проходження співбесіди у міського голови – Юлія Якубовська, яка набрала 16 б. За результатами співбесіди вищезазначений кандидат буде призначений на посаду із проходженням випробовувального терміну.

 

Чат-бот Гаряча лінія