Оголошуємо флешмоб під назвою «Новоград-Волинський – місто військової слави»

6 Жовтня 2021, 19:42

14 жовтня 2021 року в Україні відзначається День захисників і захисниць України.

Основна мета свята – вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Новоград-Волинський – місто військової слави, адже саме тут дислокуються славетні військові частини Збройних Сил України: 30-а окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького, 12-й окремий полк оперативного забезпечення, 54-й окремий розвідувальний батальйон та 181-й окремий батальйон тилового забезпечення. Наші військовослужбовці, а це – сини та дочки, батьки та матері, чоловіки та жінки, брати та сестри, друзі та знайомі вже восьмий рік оберігають мир та спокій в країні.

З нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України оголошуємо флешмоб під назвою «Новоград-Волинський – місто військової слави». Все, що необхідно зробити – це опублікувати власну фотографію або фото рідних/друзів у соціальній мережі Facebook з хештегом #Новоград_Волинський_місто_військової_слави.

Флешмоб триває до 12.10.2021 року, а в день свята 14.10.2021 року на офіційній сторінці міської ради у Facebook та на місцевому телеканалі «Студія Калина» буде презентовано відеоряд із ваших фотографій.

Запрошуємо до участі у флешмобі!

 

Чат-бот Гаряча лінія