Оголошується конкурс на визначення переможців «Гордість Звягеля»

6 Квітня 2023, 9:35

Шановна Звягельська громадо!

З метою відзначення вагомих досягнень кращих представників Звягельської міської територіальної громади, оголошується конкурс на визначення переможців «Гордість Звягеля».

Висування кандидатур на присвоєння звання «Гордість Звягеля» здійснюється гласно, об’єктивно керівниками трудових колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян та іншими категоріями населення.

Самовисування на присвоєння звання «Гордість Звягеля» не розглядаються.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи:

  1. клопотання про присвоєння звання «Гордість Звягеля»;
  2. довідка-подання з характеристикою заслуг особи, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);
  3. копії (витяги) протоколів зібрань колективу та документів, що підтверджують особу кандидата, копії документів про його досягнення.

Пропозиції щодо подання кандидатур для участі на визначення переможців «Гордість Звягеля» приймаються до 01 травня 2023 року, з понеділка по п’ятницю з 8:00 години до 17:00 години, за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, 16, каб.№38.

Положення про порядок щорічного визначення переможців «Гордість Звягеля» можна знайти на офіційному сайті міської ради (розділ «Портал документів» – «Розпорядження») або в відділі документообігу та контролю міської ради (каб. №38).

За довідками звертатися в відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради №12, тел. 3-53-67.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія