Оголошується конкурс на визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість громади»

11 Січня 2022, 17:42
З метою відзначення вагомих досягнень у різних галузях життєдіяльності Новоград-Волинської міської територіальної громади та кращих представників громади, заохочення талановитих особистостей в сферах суспільного життя, стимулювання громадянської та творчої активності населення, оголошується конкурс на визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість громади».
Номінації конкурсу:
1. Промисловість;
2. Підприємництво;
3. Сільське господарство;
4. Громадська діяльність;
5. Охорона здоров’я;
6. Освіта;
7. Культура і мистецтво;
8. Фізична культура і спорт;
9. Оборона. Правопорядок. Захист;
10. Меценатство. Милосердя. Благодійність;
11. Героїчний вчинок року;
12. Юний талант;
13. Житлово-комунальне господарство;
14. Транспорт;
15. Соціальний захист.
Висування кандидатур на присвоєння звання «Гордість громади» здійснюється гласно, об’єктивно керівниками трудових колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, об’єднаннями громадян та іншими категоріями населення.
Самовисування на присвоєння звання «Гордість громади» не розглядаються.
Для участі в конкурсі керівниками трудових колективів, професійними спілками, громадськими організаціями, осередками політичних партій, іншими об’єднаннями громадян організатору щорічних підсумків подаються наступні документи:
1. клопотання про присвоєння звання «Гордість громади»;
2 довідка-подання з характеристикою заслуг особи, що стали підставою для порушення клопотання (головним критерієм при цьому мають бути наявність високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади);
3 копії (витяги) протоколів зібрань колективу та документів, що підтверджують особу кандидата, копії документів про його досягнення (дипломи, статті, відзнаки, інформації про фестивалі, форуми, конференції, конкурси тощо, в яких брав участь, наукові відкриття, розробки тощо).
Пропозиції щодо подання кандидатур для участі на визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість громади» приймаються до 20 січня 2022 року за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. №38.
Положення про про порядок підведення щорічних підсумків економічного і соціального розвитку громади та визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість громади» можна знайти на офіційному сайті міської ради: (розділ «Портал документів» – «Розпорядження» – «Розпорядження міського голови від 22 Грудня 2021 № 342») або у відділі загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради (каб. №38).
За довідками звертатися в відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради №12, тел. 3-53-67.
Відділ економічного планування та підприємницької діяльності міської ради
Чат-бот Гаряча лінія