Олімпійські уроки – мотивація здорового способу життя

28 Вересня 2016, 9:07

В рамках проведення Всеукраїнського Олімпійського тижня та Олімпійського уроку, в місті Новограді-Волинському за сприяння управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради була організована низка заходів для дітей та молоді.

Проведено Олімпійський урок у НВК «Гімназії імені Лесі Українки – школа І-ІІІ ст.» для дітей шостих класів, де прийняли участь заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Гусєв В.В., тренер-викладач карате дитячо-юнацької спортивної школи Корнійчук П.П. разом з вихованцем Загривим Максимом. Максим представив свої нагороди у вигляді медалей та розповів своїм одноліткам, як він їх здобував. Присутнім була надана від гостей цікава інформація про Олімпійський тиждень та проведено експрес-опитування на знання про досягнення спортсменів на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Діти отримали велике задоволення від Олімпійського уроку,  а вчителі запрошували спортсменів завітати ще. Такий Олімпійський урок також пройшов для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, де відбулася зустріч з керівником громадської організації «Житомирська федерація армреслінгу» Данюком Г.Д.

Проведення Олімпійських уроків, залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом сьогодні особливо потрібно. Це гартує їх здоров’я і характер. Адже не секрет, що сьогодні діти мало займаються спортом, граючи лише в ігри на гаджитах чи переглядають телебачення.А людина повинна рухатися – в цьому її сила здоров’я і життя.

 

Гусєв В.В.,

заступник начальника управління у справах сім’ї,

молоді, фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія