Онлайн зустріч очільників громад міст-побратимів

25 Листопада 2022, 12:05

23 листопада 2022 року відбулася онлайн зустріч міського голови Миколи Боровця із представниками керівного складу Галицької, Бориславської, Долинської, Миргородської та Коломийської територіальних громад. 

До зустрічі долучилися Сергій Соломаха – Миргородський міський голова, Богдан Станіславський – Коломийський міський голова, Іван Дирів – Долинський міський голова, Юрій Химин – секретар Бориславської міської ради, Дебенько Вікторія – заступник міського голови Галицької територіальної громади

Очільники міст-побратимів звернулися з вітальним словом до Миколи Боровця та в його особі привітали всіх містян з нагоди важливого для української самобутності та самосвідомості  події – повернення історичної назви місту та району.

В ході онлайн зустрічі учасники конструктивно обговорили питання, що стосуються функціонування та діяльності в різних сферах життєдіяльності міської територіальної громади, поділилися досвідом, як вирішуються актуальні питання, що виникають в життєдіяльності громад міст-побратимів. Зокрема, про особливості забезпечення функціонування територіальних громад у надзвичайних умовах та умовах воєнного стану, організації освітнього процесу в освітніх закладах, освітньої субвенції на наступний рік, планів щодо організації заходів Новорічно-різдвяного періоду. Окремо зупинилися на діяльності комунальних аптек, реформуванні бібліотечної системи, житлі для ВПО тощо.

Від представників кожної громади зазначалося про значну фінансову підтримку наших захисників.

Учасники зустрічі поділилися досвідом участі в міжнародних проєктах та програмах.

На завершення обговорили плани продовження подальшої співпраці між Звягельською, Галицькою, Бориславською, Долинською, Миргородською та Коломийською територіальними громадами. Подякували за важливу і продуктивну зустріч.

Разом – ми сила! Нас не здолати! Україна – ПЕРЕМОЖЕ!

Чат-бот Гаряча лінія